INFORMUJTE SA o možnostiach riešenia svojho problému a 

DOHODNITE SI úvodnú BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU telefonicky na t. č. +421 908 866 816.

49213093_2236650459699201_2150496060752003072_n.jpg

Volám sa PhDr. Denisa Morongová

Vo Zvolene pôsobím ako mediátor od roku 2015. Venujem sa rôznym druhom sporov a postupne sa špecializujem aj na rodinnú mediáciu, ktorá pozotáva v  pomoci rodine v rôznych fázach a spektre konfliktov a sporov.  Zároveň konzultujem rodinné spory a problémy.

Priebežne sa ďalej vzdelávam v oblasti mediácie,  v právnom minime,  v oblasti rodinného, majetkového, občianskeho práva, v metódach práce s rodinou, so skupinou a v posunkovom jazyku.

Pokračujem v doktorandskom štúdiu a moja dizertačná práca je "Sociálne dôsledky postihnutia hluchoslepých osôb", prednášam na vysokej škole, organizujem konferencie a aj aktívne na konferenciách vystupujem, publikujem v tématike mediácie, zdravotného postihnutia, sociálnej práce a školím bakalárske práce.

Som štatutárny zástupca v občianskom združení Ave ProsperitA, v ktorom zároveň pôsobím aj ako lektorka.  http://www.aveprosperita.sk/

IMG_20181203_171658.jpg

Najviac ma zaujíma rodina a to ako im pomôcť. Práca s rodinami je  pre mňa  krásna  a preto moje napredovanie ide aj týmto smerom. :)

http://www.mediator-zvolen.sk/rodinny-mediator/

orez jud.jpg

Referencie

Referencie sú priamo od klientov, s ktorými sme spoločne pracovali na ich probléme, a ktorí sa o svoje pocity z mediácie chceli podeliť. Sú ukazovateľom, ako mediačný proces vnímali a mne ako mediátorovi to dáva spätnú väzbu, za ktorú som vďačná,  pretože to môže pomôcť ďalším, ktorí váhajú či mediáciu využiť. 

Odpovede od klienta, ktorý ukončil mediáciu:

V čom vám mediácia pomohla? Skoré vyriešenie problému (spor)

Ako vnímate proces mediácie? Keď to inak nešlo, pomohla mediácia

Bol mediátor nestranný, nezaujatý, nezávislý? Čo by ste o ňom ešte povedali? Áno bol nestranný, nezaujatý, nezávislý, pani sa vo všetkom snažila byť nápomocná.

Na základe čoho by ste odporučili mediátora a mediáciu? Na základe osobnej skúsenosti, keď dvaa ľudia nevedia spolu komunikovať.

Ustretova a vynikajuca. Odporucam. Velmi velka vdaka.

Zuzana

Pozitívna skúsenosť, profesionálny prístup

Mediácia mi pomohla v majetkovom  vyporiadani. Mediátor bol nestranný. Rýchlejšie, časovo menej náročné.

Je tu priestor na vzájomnú debatu, bez emočných bariér, príjemná a hlavne nerušená komunikácia s protistranou cez mediátora.

Veľmi príjemný proces a aj poradenstvo.

Mediácia mi pomohla v právach a povinnostiach o opatrovanie mamy. Proces mediácie vnímam pozitívne v rámci vysvetlenia priorít v opatrovaní. Mediátor bol nestranný a vedel poradiť.